O webu

Kontakt

Osobní mailboxy členů lze nalézt v seznamu Lordů
Technické připomínky k webu jsou vítány
IRC kanál klanu naleznete na #lordsofxen@quakenet


O klanu

Klan Lords of Xen se zabývá hraním modifikace Team Fortress Classic pro hru Half-Life. Naším cílem je sestavení českého týmu, který by se ctí obstál na mezinárodním ligovém poli.
Klan byl založen dne 15. 4. 2002, jeho zakládajícími členy jsou Col. Tommy, tomK a William Blake. Popudem ke vzniku byl upadající zájem těchto tří o Counter-Strike a nesouhlas se směrem, kterým se tato modifikace od verze 1.3 ubírala. Výsledkem byl návrat ke starému dobrému TFC, jež má i po několika letech hráčům stále co nabídnout a stále má svoje kouzlo rozmanitosti. Prvními posilami byli -LoToS- a rADOn, kteří měli na vývoj klanu nemalý vliv.

Dne 30. srpna 2003 se klan sloučil s nejstarším českým TFC klanem – CZ klanem. Historie CZ klanu sahá až do roku 1999, do doby kdy české TFC bylo ještě v plenkách. Zakladateli byli Lexus, Nosfy a PSPpro. Klan patřil od svého vzniku k absolutní české špičce a jeho hráči vždy budili respekt u všech soupeřů.

K 31. červenci 2004 byl ukončen provoz autentifikačních serverů WON, což de facto znamenalo vynucený přechod na Steam, který se setkal se značnou nevolí členů klanu (viz novinku z 21. září 2003). Klan proto ukončil herní činnost a již nepřijímá ani nové členy ani nabídky clanwarů či přátelských utkání.


O webu

Tento web je založen na engine vyvinutém pro klan =(DESTRO)=. Není optimalizován pro žádné rozlišení, žádný konkrétní prohlížeč ani nepoužívá žádné nestandartizované technologie. Mimo grafických serepetiček by měl být dobře čitelný na všem co má klávesnici a monitor. Pokud nebude, ozvěte se, zkusím s tím něco udělat. Engine je licencován GPL, pokud o něj máte zájem, napište mi.


O serveru

Hosted by webzdarma
Server : lox.xf.cz:80
Client : CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
54.198.86.28 through HTTP/1.0
Powered by PHP 5.2.17 on Apache
Code & design by rADOn
Version 2.4.3 2.11.03
Generated 20.06.18